Ferrari SUV: 2019/2020 crossover için kartlarda hibrid V8 aktarma organı

By | Aralık 3, 2018

F16X: Ferrari’nin SUV’u ele geçirmesi
► Boss crossover projesinin canlı olduğunu kabul ediyor
2021 nedeniyle, hibrid güç paketi olabilir  

Ferrari’nin yeni SUV’u geliyor ve 2019 ya da 2020’de geldiğinde hibrid V8 gücünü kullanabiliyor. Ferrari CEO’su Sergio Marchionne, onun hakkında ve Ferrari’nin genel olarak gelişmeleri hakkında daha fazla bilgi veriyor. Lamborghini Urus’u sıkıca görüyor.

En son bilgiler, Marchionne’nin 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda düzenlediği basın toplantısından geliyor. Burada “Elektrifikasyona sarılacağımız konuyu açıklığa kavuştum – tekliflerimizin temelini oluşturacağız” dedi.

‘LaFerrari ile [melez sistem] güç için kullanıldığı gibi ilginç bir eklentidir. Bir sonraki melez durumunda, bir anlamda daha geleneksel hale gelmesi gerektiğini düşünüyorum, çünkü farklı bir rolü yerine getirmesi gerekiyor, ‘diye ekledi,’ şu an etrafında çalışan katiller var – gelecek sene, 2019, tutun nefesin.’

Ayrıca, bir video

March 2018’de Detroit motor şovunda konuşan Marchionne, piyasadaki en hızlı SUV olacağını, yani Urus’un fizik bükme performansını yenmesi gerektiğini ima etti. Lamborghini’nin SUV’u 189 mil / sa hıza sahip, bu yüzden yeni Ferrari’nin çok hızlı olması gerekiyor.

Ferrari off-roader’ın stili gizemde kalıyor, ancak kaynaklarımız Ferrari’nin ön motorlu modellerinin ipuçlarını daha uzun ve daha büyük bir şasi üzerinde de olsa koruyacağını gösteriyor.


CAR dergisi 2017’de Ferrari SUV projesinin varlığını doğruladı ve aşağıdaki SUV hakkında bildiğimiz her şeyi okuyabilirsiniz.

Ferrari SUV: Bilmeniz gereken her şey

is bowing to the inevitable and drawing up plans for a sports car with more than a hint of genus off-roader about it. Yıllar süren bir SUV inşa edeceğini inkar etmesine rağmen, CAR dergisi şimdi Maranello’da aktif bir proje olduğunu teyit edebilir – ve hatta kendi kod adı olan: F16X, bir sonraki gen GTC4 atış freninin yanında inşa edilecek.

Ferrari SUV: SUV trendini neden göz ardı edemiyor?

Marchionne geçen yaz analistlere yaptığı açıklamada, ” Herhalde gerçekleşecek ama Ferrari’nin stilinde gerçekleşecek, ikinci çeyreklik karlarda% 24’lük bir sıçrama yapacağını açıkladı. “Bu alan çok büyük ve çok davet edici ve bizler, o faydacı hedef kralı olan Ferrari markalı bir aracı sürmeye istekli olmaktan çok daha fazla müşterimiz var.”

reports that Ferrari is preparing a five-year product plan that runs through to 2022. It will likely be presented in spring 2018, detailing the timeframe for a Ferrari crossover.

isn’t an SUV. CAR dergisinin Temmuz 2017 sayısında bir kepçe dosyası, Ferrari içerdekilerin yemin ettikleri şeyin bir SUV olmadığı hakkındaki hikayeyi ortaya koyuyor . Bunun yerine buna FUV veya Ferrari Utility Vehicle diyorlar.

FF“>2011 yılında, yukarıda).

Bir sonraki gen GTC ilişkisinden daha uzun olacak ve biz arka kapılara engelsiz giriş için büyük bir kapı ve B-sütunları için izin vererek, intihar arka kapıları olacağını duyuyoruz.

Ferrari SUV: motorlar ve teknik özellikler

GTC4″ lusso> mevcut olan V12 gücünden LaFerrari’den“>bu yana markanın ilk benzinli elektrikli arabası Ferrari SUV: fiyat

Ferrari geçiş ücreti ne kadar tutacak? İçeridekilerimize göre 300.000 € ‘dan fazla (265,000 £) fazla.

Bu iyi iş, tamam. Daha sert, daha pürüzlü bir Ferrari’nin eklenmesi, sonraki on yılın erken dönemlerinde, binicilik atının iki katına yılda yaklaşık 16.000 kişiye satılmasına yardımcı olabilir. Bu da CEO Marchionne’ın görünürdeki U dönüşünü, Ferrari’ye uygun bir şekilde de olsa 4×4 doları kovalamaya karar vermede anlamasını kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir