Ferrari FF (2016) orta döngü facelift – tam kepçe dosyası

By | Ekim 14, 2018

► Teaser görüntü önizlemeleri yenilenen FF
► 2016 4wd Ferrari için orta hayat güncellemeleri
► Birkaç mekanik değişiklik bekleniyor

488’in boynuz kenarlı lambalarını hem de Pininfarina Ferrari Sergio’nın daha dar ünitelerini akla getirdi .

İlk olarak 2011’de piyasaya sürülen FF’nin bir mühendislik ve gardırop güncellemesi sunması bekleniyor – ve ikinci bir V8 türevi üretmesi bekleniyor, CAR, 488 GTB ve California’dan twin-turbo 3.8 litrelik motoru kullanıyor .

Ferrari FF (2016): Bildiklerimiz

Güç, Ferrari’de kraldır, bu yüzden FF’nin karizmatik 48-valf V12’nin çıkışının, 2016 yenilemesinde 660’dan 700 bgp’ye çıkması olası değildir. Bu ana çıktılar, en yeni elektronik yönetim sistemlerinden faydalanan revize edilmiş dört tekerlekten çekiş sistemi tarafından kontrol altında tutulacak.

Eşsiz dört tekerden çekişli 2 + 2 koltuklu satış hacmini daha da artırmak için Ferrari’nin, küçük kardeşler California T ve yeni 2015 Ferrari’den ödünç alınan bir çift turbo V8 tarafından desteklenen bir ‘giriş seviyesi’ FF sunması bekleniyor. M458-T .

Yedi vitesli çift kavramalı şanzıman yakında sekiz oranlı sportif bir vites kutusu ile değiştirilecek. Gears’ı güçlendirmek için en iyi vitese sahip olan ve aynı zamanda mpg’yi yükseltmek ve karbondioksitin doğranmasını sağlamak için, aynı zamanda, vites ile sabit şarj ivmesini korumak için her şey daha iyidir.

Ferrari FF facelift: yeni bir gardırop

Belki daha da önemlisi, FF atış freni / coupe hibridini görsel olarak daha çekici hale getirmek için planlanan tasarım değişiklikleridir.

Ferrari’nin sac metal değişimlerini minimumda tutması gerekse de, daha sportif ve daha şık bir duruş için yeni daha az dik bir sırt üstü görünüm yaratmak.

Ferrari, alüminyum yapılara bağlandı, ancak CAR, bazı alanlarda giderek daha fazla kompozit haline geleceğini anlıyor. Ağırlık merkezini mümkün olduğu kadar yere indirebilmek için, öncelikle kayış hattının üstünde plastik kullanılacaktır.

Karbon fiber çatıları, kompozit asılabilen paneller ve küçük hidrolik aktüatörler tarafından yönetilen entegre hafif hava saptırma elemanları gibi farklı bir olasılıktır. Evet, FF yüksek teknolojiye gidiyor.

FF’nin iç kısmını tazelerken bir dizi ince ayar yapın. Apple CarPlay ile tamamlanmış gelişmiş bir infotainment, Modificato paketinin bir parçasıdır.

Ferrari FF uzun vadeli planlama

Uzun vadede, Ferrari’nin en sol bölgesi olan FF’ye ne olacak? İyi soru. Oldukça değiştirilmiş versiyon, genişletilmiş bir yaşam süresi kazanabilirken, dize-çektirmeler, dört koltuklu coupe bölgesine (400/412 yeniden keşfedildiğini düşünüyor) ya da değişmeyen bir ayak izi üzerinde daha pratik yeni bir kapı konseptinin geliştirilip tartışılmayacağı üzerine tartışıyorlar. .

Ferrari FF video incelememizi buradan izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir