Ferrari 2015 için FXX yarışçı ve LaFerrari Örümcek hazırlanıyor

By | Ağustos 21, 2018

Ferrari, 2015 yılında lansmanı için bir çift yeni LaFerrari spin- off’ı okuyor .

Maranello grapevine, bir değil, ama önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan iki yeni hibrid supercar türevini öngörüyor.

Haberler, CAR dergisinin 16 Temmuz Çarşamba günü satışa sunulan yeni Ağustos 2014 sayısında yer alan bir haberde dokuz gizli yeni Ferraris için plan ortaya koymasıyla geliyor. Araba, iPad’de ve Android’de basılı , çevrimiçi ve tablet sürümlerimizde mevcuttur .

Ferrari LaFerrari FXX: zayıflama

Word, Ferrari, önceki Ferrari FXX’nin ayak izlerini takip ederek LaFerrari tabanlı FXX’e son rötuşları koymakta meşguldür. Bu araba Ferrari Enzo’nun parça odaklı bir evrimiydi ve sadece 30’u 2005-07 arasında inşa edildi.

Bu, yol kullanımı için bile homojen olmayan ve arabadan sonra Maranello’ya bakan ve araçların olayları için özel devre olaylarına treyler veren, sadece bir arabadır.

CAR, dünyanın en zengin ve en seçkin Ferrari müşterileri için yine sadece 30 adet LaFerrari FXX ünitesinin üretileceğini biliyor.

LaFerrari’yi daha da güçlü yapmayı nasıl planlıyorlar?

Güç, V12 motor ayarlama ve pistonlar ve hibrid sistemden güç juggling motor elektroniği ile oynarken bir taşkın 1050bhp atlamak için inanılır.

LaFerrari FXX, sansasyonel olarak hızlı bir makine olacak; Yolda süren LaFerrari bile 217mph’den fazla ve 0-62mph’den “3.0sec’den daha az” ile sprint yapabiliyor.

Chris Chilton bunu Haziran’ın Haziran 2014 sayısında anlattı: ‘Onun en büyük başarısı, tüm teknolojiye rağmen, şimdiye kadarki en saf, en büyük spor otomobil gibi hissettiriyor.’

2015 yılında LaFerrari Örümcek Cabrio

Bir LaFerrari spin-off ile memnun değil, Maranello 2015 yılında da açık bir üst versiyonunu çiziyor.

Kaynaklarımız, Cabrio LaFerrari Spider’ın, 50’den fazla ünite planlanmayan, inanılmaz derecede nadir rastlanan bir model olacağını gösteriyor.

Ve pahalı olacak – CAR’ın içerdekine göre, sabit kafa LaFerrari kupasının fiyatı iki katı. Hangi için £ 2 milyon işareti etrafında gezinen bir fiyat etiketi okuyun.

LaFerrari’nin kompozit konstrüksiyonu inanılmaz derecede sert ve açık üst versiyona nispeten kolay bir dönüşüm sağlıyor. Şasi, McLaren tarafından kullanılan reçine ile enjekte edilen RTM tekniğinden farklı olarak el yapımı, pre-preg karbon elyaftan üretilmiştir.

Ferrari, LaFerrari’nin küvetinin% 20 daha hafif ve Enzo’nunkinden% 25 daha sert olduğunu iddia ediyor.

Önerilen LaFerrari Örümcek hakkındaki kararımız? Kupa, şimdiden heyecan verici, ışıldayan bir sürüş. Bu vahşice gelen V12’den daha çok işitsel havai fişeğe erişim olması sadece iyi bir şey olabilir. Ve birçok LaFerrari sahipleri, açık bir LaFerrari’nin sunduğu temiz hava ve daha yeşil gözlü görünümler alma şansına sahip olacaklar.

LaFerrari video incelemesi

CAR dergisinin LaFerrari incelemesini buradan okuyun ve aşağıdaki oynatıcıda bulunan LaFerrari video yol testimizi izleyin.

Ve 16 Temmuz Çarşamba günü CAR dergisinin yeni Ağustos 2014 sayısında daha fazla Ferrari kepçe okudu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir