Erken bir Noel hediyesi: yeni Vauxhall Insignia Grand Sport, tartışmasız bir şekilde konuştu

By | Kasım 9, 2018

Yeni 2017 Vauxhall Insignia Grand Sport casus oldu
Herhangi bir kıvrım olmadan yeni kapak ve emlak bakın
► İlk günden önce promosyon görevlerinde bulundu

GM için utanç verici bir hareketle, yeni 2017 Vauxhall Insignia Grand Sport erken sızdı – ve hatta Noel Baba’nın yardımcıları bile bu süprizi engelleyemedi.

Yeni bir aile arabası, kamuflaj olmadan attığı anı yakalamaya çalışan casus fotoğrafçıları durdurmak için tanıtım çekimlerinde bir Noel şapka atışçısı yeterli değildi.

Bu fotoğraflar Insignia’nın neden yakında Grand Sport olarak adlandırılacağını teyit ediyor: gerçekten de çok büyük, neredeyse beş metre uzunluğundaki yönetici araba bölgelerine uzanıyor.

Vauxhall Insignia: bir büyüme spurt

Bu amiral gemisi olan araba, Buick Lacrosse’ye dayanıyor ve GM’nin yeni Epsilon 2 mimarisi üzerine inşa edilmiş ve torklu vektörler ve öncülüğünkinden 175kg daha hafif bir kereste ağırlıkları gibi ön veya dört tekerden çekişler seçeneği getiriyor.

2017 Vauxhall Insignia Grand Sport Arkası

Daha önceki prototip sürüşümüzden, yeni Insignia Grand Sport’un, uçtan uca 4897mm’de bugünün arabasından 55 mm daha uzun bir müthiş olduğunu biliyoruz.

İç mekanda anlaşılabilir bir şekilde kavernözdür – yeni gelen kişi, Skoda Superb için coşkulu büyük bahislerde kolaylıkla oynanabilir.

Bu bölünmemiş fotoğraflarda bu ekstra inçlerin her birini görebilirsiniz; arabanın kenarları boyunca yükseltilmiş ‘tik’ ve stilize krom pencere çizgisi bile büyük boyutları maskeleyemez.

Beş kapılı hatchback ve sadece emlak

Dört kapılı notchback Insignia artık yok, çünkü salon satışları hiç menzilin öncüsü olmadı. Ama bizim casuslarımız da bu kadar büyük olan Insignia Grand Sport Tourer’ı da yakaladılar – ve büyük bir botu (aşağıya bakın) toplamaya çalışıyor.

Yeni 2017 Vauxhall Insignia Grand Sport Tourer Sitesi

Avrupalı ​​Opel-rozetli modeller olmasına rağmen, bu çift araba ABD’de bir fotoğraf çekildi.

İlginç bir şekilde, onlar da OPC marka ve 20-inç alaşım jantlar, ekstra aero addenda ve Brembo frenler. Bununla birlikte, bu tam bir VXR modeli değil, bir stil paketi.

2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda planlanan bir dünya başlangıcından önce, Aralık 2016’da resmen açıklanan Insignia serisinin tamamını görmeyi bekliyoruz.

Yeni 2017 Vauxhall Insignia Grand Sport’ın bir prototipini kullanıyoruz.

ABD’de yeni Insignia’yı gizlemedik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir