En sportif Range Rover: Range Rover SV Coupe Göz Kamaştırıyor

Bu günlerde bodystyle makineleşmenin sonu yok – ve Land Rover , 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni Range Rover SV Coupe’ı piyasaya sürerek halkın tavus kuşu için doyumsuz iştahından tam olarak faydalanıyor.

Daha sportif bir iki kapılı Range Rover , ancak tam yağlı ayak izinin içinde dört moda için oturma yeri. Yukarıdaki sadece bu bir iç fotoğraf yayımlandı; Önümüzdeki haftalarda dış fotoğrafları ve daha fazla ayrıntı yayınlayacağız.

Range Rover SV Coupe: Sadece 999 yapılacak

Bu, Özel Araç Operasyonları , Jaguar Land Rover’ın Ryton-on-Dunsmore, Warwickshire’daki ısmarlama kıyafeti ekibindeki ekibin diğer düşük hacimli bir skunkworks üretimidir.

Range Rover SV Coupe iç çekimi

Sadece 999 dünya çapında sunulacak, en pratik varlıkları olan 200k + lık lüks SUV’ların niş statüsünü yansıtacak – arka kapıları – kapalı. Aşağıdakiler normal Range Rover’tır, ancak değişikliği görenlerin çoğu, arabanı görenlere göre yan siluetden görülebilir.

Land Rover şunları söylüyor: “Baştan çıkarıcı coupe tasarımı, Land Rover’ın 70. Yıldönümünde, orijinal Range Rover’a saygı gösteriyor.” 1970’lerde iki kapılı olarak lanse edilen orijinal, unutma ve bu şekil bugün en çok göze çarpan iterasyon.

Geçen hafta açığa çıkan Defender Works V8’i , sıcak bir hatchbacks için 400bhp V8 ve performans rakamlarıyla (düz bir çizgide) tamamlanmış bir defaya mahsus bir defaya mahsus Defender rozeti uyandıran bir başka sınırlı sayıda özel projeyi takip ediyor.

Range Rover SV Coupe’yi ne zaman alabilirim?

Olası bir üretim programında henüz bir kelime yok, ama biz 2018’de daha sonra showroomlarda otomobil bekleriz. CAR, sınırlı sayıda satışın markanın en yakın ve en sevgili müşterilerine satıldığını biliyor. Söz konusu fiyatın 250.000 £ ‘a yaklaşması muhtemeldir.

Düzenli Range Rover: SV Coupe tedavisi için arka kapıları kapatıldı

Bunun gibi bir fiyat ile, sadece en güçlü motor ve teknik özellikleri belirtin: 5.0 litrelik süper şarjlı V8 ambalaj 557bhp ( £ 177k Range Rover SVAutobiography’de görüldüğü gibi ) beklenir, 5 saniyede biraz daha fazla 0-62mph vaat eder ve 155mph ile sınırlı bir hız. SV Coupe’nin iç mekanı, en seçkin kapitone deri, özel tik kaplamalar ve lüks fiyatlara hak kazanmak için bir lüks randevularla kaplı dört ayrı koltuk ortaya koymaktadır.

Land Rover’ın baş tasarım sorumlusu Gerry McGovern, şunları söyledi: ‘Range Rover SV Coupe, nefes kesici dış orantılarından görkemli, güzelce döşenmiş iç mekanına eşsiz bir incelik ve tavizsiz bir incelikle oldukça cazip bir tasarım. Bu duygusal düzeyde rezonansa sahip bir araç. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#Üst