DS1’den DS7’ye: bu on yıl boyunca gelen yedi yeni DS Automobiles aracı

By | Kasım 10, 2018

DS Automobiles gelecekteki ürün stratejisi
Georg Kacher küçük siyah kitabını açar
Fransız alternatif lüks hakkında ciddi olsun

Kuruluşundan altı yıl sonra, DS hala bir etkinlik dışı. Doğru, korkak DS3 iyi yapıyor, ancak mülayim DS4 büyük zaman attı ve cüretkâr ama kusurlu DS5 , güzel bir çuha çiçeği olmaya devam ediyor.

Patchy bayii kapsama alanı, ho-hum inşa kalitesi ve bulanık marka imajı gibi diğer downsideslere ek olarak, DS’nin kendini VW ve Audi arasında 2020 yılına kadar planlamak için konumlandırdığını hayal etmek zor.

Ama tam olarak Fransız otomobil üreticisi ne yapmaya kararlı.

DS rozeti: bunlardan biri veya Audi / BMW / Merc / Jag / Lexus?

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, önümüzdeki beş yıl için DS ürün portföyü, yalnızca bir tanıdık modeli, yani 2018’de bir sonraki DS3’ü listelemektedir. Geriye kalan altı ürün de yepyeni, ve bazıları da bunu doldurmak için gerekenlere sahipmiş gibi görünüyor. gerçek anlamıyla swooshy iki harfli logo…

Üç yeni DS geçiti geliyor

2017’de, Peugeot 3008’in parça kutusu içine giren orta boy DS X.

Bir yıl sonra, bizim Fransız muhbirimiz, daha küçük DSW’nin çıkışını bekler. Bunu tahmin ettiniz: Bu versiyon Peugeot 2008 Mk2 ve Citroen AirCross ile ikiye bölünecektir.

DS Rubis: Fransız markasının crossover geleceğine işaret ediyor

2019’un sonlarında ya da 2020’nin başlarında, yeni 5008’i daha büyük yedi koltuklu DSY’yi görmeliyiz, bu da sırayla Grandland X adındaki Vauxhall / Opel Zafira replasmanının EMP2 matrisi ile ikizlenecektir .

SUV’ler: Amerikan lansmanının kilidini açmak için anahtar

Kaynaklar, üç modelin de ABD tarafından tasarlandığını söylüyor. Hang-on elektrikli 4wd modülleri sunacaklar; DS pazarlama sorumlusu Arnaud Ribault bize ‘mekanik çekişli bir araba sunmayacağız’ diyor.

DS’nin crossover splurge hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

Dünya çapında ikinci büyük yeni otomobil pazarına yeniden girmek için bir adım olarak bilinmeyen DS markasını kullanmanın bir anlamı olduğu da kuşkusuz başka bir konudur.

Ancak Kuzey Amerika’daki bullseye çarpacak bir DS ürünü DS7’dir.

DS7: Fransızlar ilginç lüks köklerine geri dönüyorlar …

Çin değil, Fransa’da inşa edilen bu yeni amiral gemisi modelin, 1975 yılında orijinal DS sedanı kesildiğinde Citroen’in bu segmentte kaybetmeye başladığı kırmızı ipi alması iddia ediliyor.

Markanın halo araba, orijinal DS (solda)

2018’in ilk yıllarına damgasını vuran ve yapımcısı tarafından ‘neo-sedan’ olarak nitelendirilen düşük çekişli, yüksek görünürlüklü DS7, avant-garde Audi / BMW / Mercedes alternatifinin rolünü üstlenecek.

Bu, arka tekerlekleri süren ve ergonomi, bağlantı ve dijitalleşme açısından önemli ilerlemeler sağlayan, isteğe bağlı bir eklenti E-power paketi olan Aircomfort adlı yeni bir süspansiyon teknolojisine sahip küresel bir teklif.

DS4 ve DS5 bir oldu

DS4 ve DS5 büyük olasılıkla 2019’da birleştirilecek ve iğneyi selefinden (aşağıda) hareket ettirmek için etkileyici tasarım, akıllı paketleme ve yenilikçi lüks randevuları vurgulayan Yeni DS5 olacak.

DS5: orijinal hibrit

Yenilenmiş DS serisindeki en büyük sürpriz belki de 2020’den önceki gün ışığını görmesi gereken bir elektrikli otomobil olan DS1.

Özellikle mantar mega şehirleri için tasarlanan bu sevimli ve korkak dört kişilik, Smart Fortwo ve Forfour arasındaki boşluğu hedefliyor.

DS başarılı olur mu? Aşağıdaki yorumlarda ses çıkardığınızdan emin olun!

Daha fazla Citroen kepçe, ipuçları ve spyshots için buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir