CS gazı mı? BMW M4 CS kanatlarda bekliyor

By | Kasım 12, 2018

Spied: yeni 2017 BMW M4 CS
Yeni spyshots, özellikleri ve bilgi
Hafif GTS gibi

E46 BMW M3 CS’yi hatırlıyor musunuz? Daha BMW meraklısı tarafından performans yol arabalarının mutlak zirvesi olarak görülüyordu.

Şimdi BMW 4 serisi serisinde yeni bir CS var ve nefesimiz iyice kapandı. Firmaya yakın kaynaklar, M4 standardında M4 GTS’den çok daha müstesna ve çok daha pahalı bir aero kiti ile birlikte mütevazi bir güç artışı beklediğimizi söyledi.

Yeni 2017 BMW M4 CS’de ne bekleniyor?

Yüksek teknoloji ürünü damperler veya su enjeksiyonu gibi hile bileşenlerini almak pek olası değil, ancak testçilerimizin sık sık karakterinde biraz fazla steril olan bir aracı keskinleştirmesi gerekiyor.

BMW M4 CS: CAR dergisi casus fotoğrafları

Gizemli arabanın bir dizi spiksisini gördük. Şu ana kadar, M bölümünün bir sonraki sırada nasıl pişirildiğini tahmin eden şüpheciler tutuyordu, ama bu bekleyiş sona erdi. Casus fotoğraflarımızda camo altında saklanan aero tweaks’leri görebiliyoruz ve çok fazla da Competition Package var.

Bir Çin dünyası başlangıcı

2017 Şanghay Otomobil Fuarı’nda halka tanıtılmaya istinaden, performans artışına eşlik edebilmek için mütevazı bir fiyat artışı bekliyoruz ve bu da CS’nin ulaşılabilirliğini sürdürmesini sağlıyor. Üretim Temmuz 2017’de başlayacak.

Bu bir sonraki gerçekten harika sürücüler M-araba olabilir mi? M2’nin popülaritesinin azalmasıyla birlikte bu sene de bir sonraki M5 belirtisi görülse de, mavi-beyaz merminin hayranları için heyecan duymak çok fazla …

Daha fazla BMW spyshots

2017 yazında nedeniyle: yeni BMW 4 serisi CS

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir