Citroen 2016 için cesur yeni C3 hazırlar

By | Ekim 28, 2018

► Sonbaharda yeni C3 satışı
► Stand-out tasarım alışkanlığı
► Yakında açıklanacak

Citroën yeni bir C3 hatchback’i supermini yıpranmasına girmek için okur ve eğer bu kamuflajlı prototip bir şeyse gitmezse, değirmenden başka bir şey görür. Otomobilin bu ay açıklanması bekleniyor, İngiltere’de satışlar sonbaharda bekleniyor.

Mevcut Citroen C3’ün CAR incelemesi için buraya tıklayın

Swirly decals altında görülebilen farlar ‘anahatları aşağıdan ana farlar ve daha ince gündüz yanan LED ışıkları ile C1 şehir otomobili için benzer bir ters tasarım önerdi.

Citroën’in tasarım stratejisi

Sol taraftaki C4 Cactus , Citroën’in şu andaki en göz kamaştırıcı otomobilidir, ancak daha uzun süre yalnız kalmayabilir. Göz alıcı tasarım, şirketin gelecekteki modelleri için önemli bir USP olarak kabul edilir; marka CEO’su Linda Jackson, CAR’ye şunları söyledi: ‘Citroen, özellikle tasarım yoluyla diğer markalardan ayırt etme kapasitesine sahiptir. Sokakta park edilmiş bir Citroen ilk bakışta fark edilebilir.

Yeni C3, bluff, SUV stili ön ucuyla Cactus’tan etkileniyor. Açıkça, beş kapılı bir araba, uzun bir park alanı, bol miktarda arka alan ve potansiyel olarak beş kişilik bir koltuk.

Cesur tasarımın yanı sıra Citroën, gelecekteki modellerinde konforun önemli bir öncelik olacağını öne sürerek rekorlara imza attı. Jackson, ‘Konfor, DNA’mızın bir parçası – bu alandaki rekabetten daha iyi olmalıyız,’ diyor. Bu nedenle, sıcak ambar kullanımından daha yüksek hızda sürüş için bir süspansiyon ayarlanmasını bekleyiniz.

Motorların Peugeot-Citroën’in mevcut kararlılığından gelmesi muhtemeldir. Hafif Kaktüs, örneğin, Peugeot’nun kendi 208 supermini’sinde olduğu gibi üç silindirli benzin ve dört silindirli dizelden oluşan bir karışım kullanır. Citroën’in yeni C3 modeli, İngiltere’nin supermini sevgilisi olan Ford’un Fiesta’yı daha iyi bir donanıma sahip olarak görüyor. Bu da değişime neden oluyor: Bu hafta sadece Ford Fiesta’yı ilk kez kullandık .

C3-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir