Çamurlu ve ortalama: yeni Jag F-Pace SVR spied

By | Kasım 30, 2018

Jaguar F-Pace SVR spied
► Halkadan kepçe fotoğrafları
► 2018’de beklenen, 500bhp +

Süper SUV’ların savaşı ısınmak üzeredir – ve biz sadece yeni Porsche Cayenne ve Lamborghini Urus’tan bahsetmiyoruz.

Jaguar, gelişmekte olan Özel Araç Operasyonu (SVO) ekibi, Jaguar Land Rover’ın skunkworks’ü tarafından geliştirilen kırmızı-sıcak F-Pace SVR’yi okuyor.

Jag F-Pace SVR ne kadar güçlü olacak?

Bu, F tipi SVR spor otomobilinden süper şarjlı 5.0 litrelik V8’i ödünç almak için en hızlı geçişlerden biri olarak belirlendi. Tüm endikasyonlar, en yüksek performans rakamlarının V8’in spor otomobilindeki uygulamasından elde edilen yüksek akım tahminleri kadar olacağı yönündedir:

  • Güç 567bhp
  • Tork 516lb ft
  • En yüksek hız 170mph + derestrikted
  • 0-62mph Sub 4.0sec

Dolayısıyla, süper şarjlı F-Pace,

Yeni casus fotoğraflarımız, SVR’deki aero kitinin F-Pace geçişinin görüntüsünü büyük ölçüde artırdığını gösteriyor. Kaslı V8’e hava akışını yönetmek karmaşık olacak ve bu prototipin gizlenmesi, üstyapıyı ve derin dudak yağmacısını noktalayan çok sayıda hava deliğini maskeliyor.

Bir arka difüzörde yuvalanan dört egzoz borusu tipik bir SVR göstergesidir ve resimlerimizin yakından incelenmesi, kanatlarda da yeni hava kırılmaları ortaya çıkarır.

Doğal olarak, bu sadece bir otomatik sekiz ileri şanzıman üzerinden bağlanmış bir dört tekerlekten çekişli bir araba olacak.

Ne zaman bir F-Pace SVR alabilirim?

Henüz resmi bir kelime yok. Kaynaklarımız, süper şarjlı F-Pace V8’in Nisan ayında New York motor şovunda ilk çıkışını yapabileceğini gösteriyor . Bu, 2018 yazının sonlarına doğru bir satışa işaret eder.

Fiyatlar ve özellikler: yeni 2018 Jag F-Pace SVR

Fiyatlandırma hakkında konuşmak için çok erken, ama bu açıkça Jaguar tarafından yapılacak en hızlı – en hızlı – SUV olacak.

75.000 £ kadar ödemeyi bekliyoruz.

Tüm Jaguar yorumlarımızı okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir