Bugatti Chiron Sport Yeni Üretim Başladı – Fiyat ve Özellikleri

By | Nisan 20, 2018

Chiron kadar hızlı bir şey nasıl geliştirilir? Bugatti iseniz, Cenevre motor şovunda Chiron Sport’ı ortaya çıkarırsınız – şu anda akıl almaz hızına uymak için inanılmaz bir yol tutuş vaat eden bir otomobil.

İlginç bir şekilde, burada konuşmak için motor performansında artış yok; Güç aktarma organına veya ayarlamaya gelince, Chiron Sport neredeyse değişmez – bunun yerine, revize edilen aracın kullanımı.

Bugatti, Chiron Sport’un “stok” Chiron’dan daha sert bir süspansiyona sahip olduğunu söyledi. Bu makale arabageek.com ‘a aittir. Optimize edilmiş bir arka aks diferansiyel ve Dinamik Tork Vektöring sistemi de otomobilin genel yönünü değiştirir – ve Chiron’un bazı tuhaf miktarlardaki bükümlerini asfalt üzerine koymaya yardımcı olur.

Bugatti Chiron Sport: Wonder-wipers ve kilo kaybı

Sürüşü arttırmak için yeni donanımlara ek olarak, Bugatti de Chiron’u sıkı bir diyete koydu – bu yüzden daha fazla karbon fiber ve biraz daha az lüks görmeyi bekliyoruz. Örneğin, Spor, karbon dokumadan yapılmış ön cam silecek kolları olan ilk üretim arabasını temsil eder.

Bugatti, şirket içi geliştirilen sileceklerin standartlara göre% 77 daha hafif olduğunu ve ‘aerodinamik özellikler’ olduğunu söylüyor. Şirket, yeni sileceklerin aşağı yukarı kaç puan düşürdüğünü, ne yazık ki, onaylamadı.

Chiron sporunu, aralığın geri kalanından daha özel bir görünüme ulaştırmak için, Bugatti, İtalyan Kırmızı, Fransız Yarış Mavisi, gümüş Izgara Rafale ve koyu gri Gun Tozu gibi birkaç özel renkte sunuyor. Chiron Sport ayrıca ağırlıktan tasarruf eden, aynı zamanda sportif hiperkata özgü olan kendi Kurşun alaşımlı jantları da alır.

Açılışta, Bugatti başkanı Stephan Winkelmann, Bugatti’den gelmek için daha fazla şey olduğuna söz verdi. “ Chiron Sport, özellikle sıkı köşelerde yeni bir çevikliğe sahip” dedi. Daha da önemlisi, şunları ekledi: ‘Marka üzerinde çalışıyoruz.’

Maliyete gelince? Chiron Sport, standart Chiron için 2.5 milyon € (2,227,955 £) ile karşılaştırıldığında 2.65 milyon € net (yaklaşık 2.361.600 £) mal olacak. Siparişler şimdi açılıyor ve teslimatlar yıl bitmeden gerçekleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir