Bu Volvo V60 Polestar Engineer T8 mı?

By | Aralık 8, 2018

► V60 Polestar test edildi
► İsveçliler, AMG hattı rakiplerini kapattı
► Dikkat, Audi RS4

s%C3%BCr%C3%BClen“>yeni bir performans paketi olan Sadece birkaç gün önce, büyük, beş pistonlu fren kaliperleri ve olağandışı alaşım jantları olan bir Volvo V60 üzerinde rapor verdik – ve frenler, yeni S60 Polestar Engineered T8’de gördüğümüz kadarıyla eşleşti. Altını al ve aynı görünüyorlar.

Bu, Volvo V60’ın daha da sıcak bir versiyonu olabilse de, önümüzdeki V60 Polestar Engineered T8 modeline baktığınızı düşünüyoruz. V60 performansının orijinal kapsamı için okumaya devam edin.

V60 Polestar Engineered: Bildiklerimiz

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Volvo, kendisini Alman rakiplerinden ayıran benzersiz bir stil dili geliştirdi – ve V60 bu çalışmanın sonuçlarının tartışmasız bir sonucu. Bir emlak – beklediğiniz gibi – V60 maksatlı ama aynı zamanda keskin ve sportif görünüyor. Bu gözlere alabileceğiniz en iyi görünümlü mülklerden biri olan V60’ın keskin çizgilerinin agresif C63S tarzı bir vagonun görünümünü verdiğini düşündük ve şimdi fotoğrafçılarımız tam olarak bunu yakalamış olabilirler; CAR’ın snappers’ı V60 testinin bir performans versiyonunu yakaladı.


Araba kamufle edilmesine ve mevcut modele göre pek çok üstyapının değişmemiş olmasına rağmen, muhtemelen araba bir geliştirme katır. Görebildiğimiz, her bir tekerleğin üzerindeki büyük havalandırmalı diskler ve kaputun altına yerleştirilen performansa işaret eden beş pistonlu kaliperler.

Category: Volvo Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir