Bu, en yeni BMW X2 SUV modeline

By | Kasım 27, 2018

► X1’in sportif görünümlü standı
► Aynı platformu paylaşır, motorları
► Ring’de üretim arabası testi

Tüh! Üzerinde neredeyse hiç kamuflaj yapılmayan bir araba taşıyıcıda nelerin göründüğünü görün: Yaklaşan BMW X2 SUV. X1 crossover bebeğinin alt çatılı, daha sportif bir kardeşi.

X2, Ekim 2016’da Paris motor şovunda bir konsept otomobil olarak resmen açıklandı. Şimdi en son görüntü grubu, bir taşıyıcıda arabayı düşük dereceli bir özellik olarak görüyor; Metalik sarı, küçük alaşımlar tarafından pokier M Sport modelinin kullanılmamasıyla dengelenir.

Yeni X2’nin 2017 sonunda ortaya çıkması bekleniyor ve bu yeni resimler kesinlikle doğru bir açıklamanın gelecekte çok uzak olmadığını ima ediyor. X2, X5 ve X3’ün coupe tarzı spin-off’ları ile aynı tarif kitabından BMW’nin X6 ve X4’ü alır .

Ve bu son kepçeli resimler, çift sayılı, alçak çatılı konsept otomobiline (aşağıda) gerçekten sadık kaldıklarını gösteriyor.

BMW X2 Konsept otomobili: 2016 Paris Otomobil Fuarı'nda görücüye çıktı

Bu spesferanslar, X2’nin çatısının gösteri otomobilinin dikkat çekici bir şekilde benzer olacağını gösteriyor; aslında iyi bir başörtüsünü korurken düşük ve sportif görünmek için tasarlanmış akıllı bir trompe l’oeuil .

Fastback X6’dan daha fazla level-headed Range Rover Evoque düşünün.

Sadece biraz gecekondu BMW X1 bana benziyor…

Tam olarak ne olduğu. X2’ler, X1 (aynı zamanda 2 serisi Active Tourer ve

Chop-top çatısı X2’nin bir X1’den daha geniş bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur ve farklı açılı kemerleri büyük, tıknaz tekerleklerle doldurulur.

2016 Konsept X2 hakkında daha fazla bilgi için sayfayı aşağı kaydırın.

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir