Bu bir rekor kıran: Skoda Kodiaq vRS SUV benekli

By | Aralık 8, 2018

► Yeni Skoda Kodiaq vRS spied
► ‘Ring’de Sıcak SUV testi
► 236bhp ile BiTDI gücünü kullanır

Tepeye gelen bu nedir? Yeni Skoda Kodiaq vRS! Skoda, yeni sıcak SUV’un geleceğini resmen doğruladı. Sadece bu değil, aynı zamanda, saatte 09: 29.84 olan Nurburgring’deki testi sırasında en hızlı yedi koltuklu SUV rekoru için rekor aldı.

Kodiaq vRS şimdiye kadar en büyük sportif Skoda’dır ve 236bhp ile 2.0 litre biturbo dizel ile birlikte gelir. Motor, ‘dinamik ses arttırma’ sistemi ve bir sürücü modu sistemi ile birlikte vRS modeline özel olarak kalacaktır.

Skoda Kodiaq vRS ön viraj casus atış

Uygun bir aile otomobili olduğu için, Kodiaq vRS beş ve yedi kişilik konfigürasyonlarda gelir, ancak vRS ile ruh halinizi alırsa, altı yolcuyu çok hasta yaparsınız.

Skoda’nın vRS performans etiketi ilk olarak 2001’de Octavia vRS ile İngiltere pazarına geldi ve o zamandan beri büyük ve küçük emlak arabalarına ve hatchback’lere uygulanmış olmasına rağmen, bu rozet bir SUV’a ilk kez yapıştırılmış olacaktı.

Ekim 2018’de Paris motor şovunda Skoda Kodiaq vRS için bir ilk tanıtım ve kısa bir süre sonra İngiltere’de bir satış tarihi bekleyiniz.

Skoda yorumlarımıza göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir