BMW i8 Roadster – neredeyse hazır

By | Kasım 17, 2018

► BMW i8 Roadster’in ilk görüntüleri
► Dönüştürülebilir prototip eklenti hibrit
► Debut Frankfurt 2017, satılık 2018

Eh, bu oldukça kesin geçerli: Kalan şüpheler BMW gerçekten bir üretim versiyonu üzerinde çalışıyor Temmuz 2018’de BMW, yeni BMW i8 Roadster’ın resmi bir videosunu yayınladı. İzlemek için buraya tıklayın

İ8 Cabrio ne çağrılacak ve ne zaman satışa çıkacak?

Yeni model, BMW i8 Roadster adı verilecek ve biz sadece zamanında timsah derisi kamuflaj üniforma sans görürsünüz 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda bu Eylül.

2012 BMW i8 Spyder Kavramı

BMW CEO’su Harold Krueger, Ekim 2016’da Roadster’ı onayladığı zaman, otomobilin 2018 yılına kadar satışa çıkması beklenmiyor.

İ8 serisinin geri kalanı da 2018’de güncellenecek mi?

Bununla ilgili henüz resmi bir söz yok, ancak 2014’te başlatılan i8’in ardından, dört yıllık, orta ömürlü güncelleme çevrimi doğru geliyor.

Sadece 1,5 litreden 231 hp güç çıkışı yapan turboşarjlı üçlüden biraz fazla güç beklemeyin – ve elektrik motoru ve batarya paketinden çok fazla ekstra eklenti potansiyeli.

2016 BMW i8 Spyder Kavramı

En son orta ömürlü elektrikli araç güncellemeleri, sürüş aralığında% 50 artış görmüştür.

Yükseltilmiş BMW i3 uzun vadeli test incelememize bir kanıt olarak göz atın.

BMW, daha güçlü bir motordan ek performans için bazı yetenekleri feda edebilir, ancak doldurma istasyonları ve şarj noktaları arasında daha da ileri gidebileceksiniz.

İ8 Roadster ne tür bir çatıya sahip olacak?

BMW’nin mühendisleri, i8’in karmaşık karbon yapısının zirvesini çözmekle ilgili zorlukların bir sırrını vermedi. Sonuçta ortaya çıkan çatı hakkında ne biliyoruz.

Aşağıda bir kameralı cep telefonunda yakalanan – aşağıdaki fotoğrafa bakıldığında, kabinin arkasındaki payandalar daha dar ve kavramlara göre olduğundan daha farklı görünmektedir. Aynı zamanda bir tür rüzgar bloğu ile köprüler.

BMW i8 Roadster prototipi

Bu düzenleme hem Daha fazla BMW spyshots ve kepçe için buraya tıklayın

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir