BMW i3 S: daha sıcak bir elektrikli BMW 2017’nin facelift ile geliyor

By | Kasım 23, 2018

Yeni 2017 BMW i3 ortaya çıktı
revize i3 casus fotoğrafları
Frankfurt fuarında bekleniyor

Münih, BMW’nin ‘i’ elektrikli otomobil serisindeki ilk büyük facelift olan yeni 2018 model yılı BMW i3’ü hazırlıyor.

BMspeak’de, bu bir LCI veya yaşam döngüsü dürtüdür. Biz sadece orta-ömürlü bir facelift ya da yeni bir görünüm ve çizme için hafif mühendislik değişiklikleri eşlik edecek yükseltme diyoruz.

ARABA, bir BMW i3 REX serisi genişletici ile çalışıyor

2018 BMW i3: ne beklemeli

Bu klasik facelift bölge. Casus fotoğraflarımız, Münih’in dışındaki bir testte kamufle edilmiş bir otomobil sergiliyor ve bu Frankfurt’un 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda ortaya çıkacak olan temizlenmiş elektrikli mini’yi ayırt etmek için birkaç değişiklik yapabilirsiniz.

Ön uçta yeni far grafikleri; Işıkların gece saatlerinde daha parlak aydınlatma için tam LED öğelerine yükseltildiğine inanılmaktadır. Ayrıca yeniden konumlandırılmış sis lambalarının aşağıya indirildiğini unutmayın.

Facelifted 2018 BMW i3 elektrikli otomobilin arka ucu: casus fotoğrafları

Arka uç ayrıca yeni tampon işlemine de sahipken, bagaj kapağı artık tek bir cam bölmesi olarak görünmüyor. İnce değişiklikler, ancak 2018 i3’ü daha taze, daha taze bir stil vermek için bir araya gelenler.

Tam Frankfurt motor şovunun önizleme rehberi için buraya tıklayın

Yeni i3’ün içinde ne var?

İç mekânın casus fotoğrafları yok, ama kelime bebegen, BMW’nin içeride bulunanlar tarafından ID6 olarak adlandırılan en son altıncı nesil iDrive’a muamele görmesi.

Bu , yeni 5 serisinde göreceğiniz en son dokunmatik / döner kontrol / jest kontrolünü getirecek ve en yeni bağlantı ve dijital servisleri getirecektir.

Daha hızlı bir BMW i3: S sıcak kapak

Casus fotoğraflarımız, sıska lastikler üzerinde

Düzenli veya bahçe i3’lerine takılan süper ince lastik yerine daha geniş lastikler sayesinde daha yoğun tork patlaması, daha hızlı hızlanma iddiaları ve mütevazı yol tutuşu iyileştirmeleri için ayarlanmış bir elektrik motoru bekleyin.

Kaynaklarımız, daha güçlü bir akü ya da motor yerine, fazladan kontrolün yeni kontrol elektroniğinden geldiğini öne sürüyor. Bu, dünyanın ilk ana performans elektrikli kapağı olabilir mi?

BMW i3’ün tüm yorumları, haberleri ve kepçeleri

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir