BMW 2 serisi Gran Coupe şunları söyledi: BMW’nin 2020’deki en küçük sedanı

By | Kasım 26, 2018

► Dört kapılı BMW 2 serisi
► Bir sonraki gen 1 serisine göre
► Turbo 4 kademeli turbo

Zaten BMW’nin 2 serisi serisinin 1 serisi hatchback’in slinkier, coupe-ish iki kapılı versiyonu olduğunu biliyorsunuz. 2020’den önce lansman yapılması planlanan bu araba, su çamurlu, daha pratik dört kapılı bir versiyon.

BMW 2 serisi Gran Coupe olarak adlandırılan bu model, beş kapılı otomobilin iki kapılı versiyonunun dört kapılı versiyonudur.

Daha büyük 4 serisi Gran Coupe’un kalıbında bir ürün, ancak 2 serisi Gran Tourer ile karıştırılmaması gereken bir ürün – bu bir MPV.

Tamam … Sanırım anladım. Neden uzun teslim süresi?

Çünkü bu araba, şu anki araba yerine Bu, yerleşik 1-serisi ‘arkadan çekişli platformdan kopacak ve bunun yerine Mini Countryman , BMW X1 ve daha önce sözü edilen 2-serisi Aktif ve Gran Tourer insan taşıyıcılarında görüldüğü gibi daha verimli bir şekilde paketlenmiş UKL2 mimarisini kullanacak.

BMW 2 Serisi Gran Coupe

BMW 2 serisi Gran Coupe modelinin F44 model kod adını taşıdığını ve Audi A3 salonuna benzer şekilde yaklaşık 4,5 metre uzunluğa sahip olacağını bildirdi. Kamuflaj fazla vermezken, Galerideki resimlerin çoğunluğu bir temel model gibi gözüküyor, ancak casuslarımız aynı zamanda aşağıda gösterilen testte M Performance paketi için bir geliştirme aracı olduğuna inandıklarını, alt tamponlar, açlık hava girişleri ve daha büyük tekerlekler.

BMW 2 Serisi Gran Coupe

Resimdeki araba da normal otomobilin yuvarlak egzoz boruları yerine daha büyük bir egzoz çıkışı olan daha güçlü bir motorla donatılacak.

XDrive markalı dört tekerden çekişli, ancak BMW M140i modelinde görüldüğü gibi altı silindirli bir motor olmasa da, 2-serisi GC modellerinin beklenmedik bir şekilde, enine, ön sürücü yönüne fiziksel olarak sığması pek olası değil.

BMW’nin tüm BMW yorumları için buraya tıklayın

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir