BMW 2-serisi Aktif Tourer (2015) BMW MPV diskalifiye edilmedi

By | Ağustos 4, 2018

Münih, bunun yeni mini-MPV bölgesini ele geçireceğini ümit ediyor: BMW 2 serisi Aktif Gezici. Bu, 2011’de ilk gördüğümüz BWW Concept Active Tourer’in üretim versiyonudur ve 2013’te daha önce aldığımız aracın kararsız versiyonu. Ad, daha önce olduğu gibi ‘2-serisi GT’ değil ‘Active Tourer’ ekli olacak. düşündük.

Bir BMW MPV mi? Cehennem donmuş mu?

Püristler yüksek sesle haykırıyorlar, ancak para konuşurlar ve BMW-rozetli bir aile otomobili için daha yaygın fiyatlara büyük talep var.

Bir Mercedes B-sınıfı ( 2-serisi GT’nin esrarengiz bir benzerlik taşıdığı) daha küçük olan 2AT, pencere çizgisinde çift böbrek ızgaraları ve Hofmeister kink’i gibi klasik BMW styling ipuçlarını korur, ancak BMW’nin sayısız SUVs cenneti farklı nişlere girer. Henüz dokunmadım.

Bu tartışmalı yeni BMW’nin altında ne var?

BMW fan klübünün alevleri için daha fazla yakıt. 2-serisi AT, 2-serisi coupe , önden çekişli sürücünün aksine. Daha fazla alan verimli ‘UKL1’ platformu, yeni Mk3 Mini platformundan bileşenler kullanır ve aynı zamanda arkadan çekişli şasisini boşaltacak olan yeni BMW 1-serilerini de destekleyecektir.

2 serisi AT, bir dizi turboşarjlı üç ve dört silindirli motorlar kullanacak ve takılabilir hibrit bir versiyon da sunacak, bu da arkaya monte edilen bir elektrik motoru sayesinde arka tekerlekleri tahrik ediyor. önden sürüş 1.5 litrelik yanmalı motor. İçeriden alınan haberlere göre, 190 bgp’yi iddia edilen bir 113mpg’ye çıkaracak.

Aileyi BMW MPV’de ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

2 serili GT’nin, 2014 yılının sonundaki resmi açılışını, 2015’in ilk yarısında başlayan ilk İngiltere satışıyla yakalaması bekleniyor. Elbette fiyatlarda henüz bir kelime yok, ancak 18.000 Sterlin ve £ arasında harcama yapmayı düşünüyoruz. BMW’nin son yaratımı için 25.000.

Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir