BMW 2 serisi Active Tourer, 2015 yılında plug-in hibrid

BMW dünyasında çeşitli seviyelerde değişiklik var BMW’nin ilk önden çekişlidir. Markanın ilk MPV’si de. Ve 2015 yılında, BMW’nin gelişmekte olan plug-in melez setinin saflarına katılacak.

Teknoloji bir sonraki X1 ile paylaşılacak – ve Münih’in çözümü hakkında sıradışı olan şey, arka tekerleklere güç vermesi.

Evet, bu doğru: 2015 BMW 2 serisi Active Tourer eDrive dört tekerlekten çekişli olacak.

Eklenti karma hikayesi

Neredeyse tüm rakip hibritler ön tekerlekleri sürerken, BMW’nin eDrive konsepti 102bhp / 184lb ft elektrik motoru ile arka tekerleklere bağlanıyor.

Münih’in Ar-Ge koridorlarındaki kaynaklara göre, bu uygulama dört çekişli tork vektörü ile birlikte farklı çekiş ve ağırlık dağılımı avantajları sunuyor.

Decoded: Yeni BMW insan taşıyıcı, daha temiz ve daha keskin bir sürüş, yanı sıra daha temiz olacak. Dört tekerlekten çekiş, bu uzun metrajlı BMW’yi denemek için normal SUV’ların alıcılarını zorlayabilir.

BMW ilk olarak Active Tourer’ı plug-in hibrit bir ünite (galerideki üçüncü resim) tarafından desteklenen bir konsept otomobil olarak gösterdi. BMW, 113mpg ve 60g / km CO2 emisyonlarını aktardı, ancak bu rakamlar üretim için seyreltilecekti.

Bir lityum iyon pil paketleri, sıfır mil emisyonlu 20 milden fazla menzil sağlarken, 1,5 litrelik üç silindirli motor, batarya bittiğinde devralır.

Plug-in hibrid 2 serisi Active Tourer’ı ne zaman satın alabilirim?

Gelecek yıl için satışa sunulmasıyla birlikte 2015 yılında bir otomobil fuarında arabaya bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araba Geek!
#Üst