Bir sonraki BMW X3, şunları söyledi: 2017’nin G01 SUV’unda

By | Kasım 7, 2018

► 2017 yılında ‘G01’ X3
► Yeni 422bhp X3 M çeşidi görüldü
► Dizel, benzin ve hibrid güç

Satışlar diğer segmentlerde dururken, geçişin ilerleyen seyri az bir toparlanma belirtisi gösteriyor. Bu nedenle, tüm yeni

Dahası, BMW bir sonraki X1’i daha büyük ve daha çekici hale getirerek ve en son X5’i daha uygun dört silindirli motorlar ve 2WD ile sunarak baskı yapıyor.

Münih’teki orta boy SUV’un bir büyük zayıflığı, ho-hum ambalajıdır. Kod adı G01 olan bir sonraki versiyon eski 3 serisi tabanlı platformdan gelişmiş, çok daha az yer kaplayan ve özellikle daha sağlam 35up mimarisine veya BMWspeak’teki Küme Mimarisine (CLAR) geçerek bu kusuru düzeltecek.

BMW’nin tüm E, F ve G kod isimlerinin açıklamaları için buraya tıklayın

35up CLAR mimarisi X3 için ne anlama geliyor?

X3, 245bhp 2.0 litrelik benzinli bir motora ve 300 bgb’nin üzerinde birleşik bir güç çıkışı için 95bhp elektrik motoruna dayanarak, X5’ten takılabilir hibrit teknolojisini benimseyecek. Toplam maksimum tork eşit derecede etkileyici bir 516 lb ft’dir. E-modundaki tipik sürüş aralığı 25 ila 30 mil arasındadır.

2017 BMW X3 casus atışları

Endüstri standardı, mevcut NEFZ döngüsünden 2017 yılında daha gerçekçi WLTP test prosedürüne geçtiğinde 74.4mpg’lik ortalama yakıt tüketimi biraz artacaktır. G01, selefinden neredeyse 100 kilo daha hafif olmasına rağmen, BMW, üç silindirli motor ile en çok satan SUV.

Çok satan dizel ve M modelleri de!

Kesinlikle kartlarda iki adet daha verimli 2.0 litrelik dizel motorlar (B47 adı verilen motorlu aileden) ve aynı zamanda dizel (B57) ve benzin formunda (B58) bir sonraki nesil 3.0 litre düz altı. Yeni santraller, yaklaşık% 10 daha tutumlu ve değiştirdikleri birimlerden ortalama 15bhp daha güçlü olan torkludur.

2017 BMW X3 casus atışları

İçerdekiler iki yeni yüksek performanslı model öngörüyor: M Performance bölümünün izniyle 360bhp X3 M40i ve 422bhp X3 M – en son M3 / M4’teki çift-turbo-line-line’lerini ödünç alıyor.

Münih asma göre, X4 yedek – etiketli G02 – bir genc bir araba nadir kısa kısa beş yıllık bir döngüye koyacaktır bir 2018 ilk için ayrılmıştır. X4’ün bir M sürümünün de gelecekte görünmesi bekleniyor.

En yüksek performanslı X3 M

Bizim casus fotoğrafçılarımız, Nürburgring’deki denemelerden gelecek BMW X3 M’yi gördü ve kesinlikle etrafta asılı değildi.

Bu yeni yüksek performanslı versiyonun lansmanı, orta boy SUV serisinde bir M modelinin ilk görünümünü işaretleyecek ve BMW ile

Yeni M’ye özgü modelin kozmetik farklılıkları arasında daha büyük hava girişlerine sahip bir ön gergili tampon, bir arka difüzör, daha büyük egzoz, yan etekler, dört çıkışlı egzoz ve bir tavan spoyleri bulunmaktadır.

Kaynaklarımız, 422bhp’lik ikiz turbo düz altı motor sayesinde rakiplerine rakiplerine kolayca rakip olmaları gerektiğini söylüyor. Bu prototip Münih’teki M test merkezinin yakınlarında tespit edildi, ancak diğer X3 Ms Porsche Macan ile konvoy olarak görülüyordu.

2017 X3’te başka neler var?

Kabin içinde, yeniden tasarlanan koltuklar, daha önce olduğundan daha hafif ve daha hafif, ön ve arkaya yaslanabilen ve uzun ve eşit bir kargo alanı sağlamak için tamamen katlanabilir olduğu söyleniyor.

Ayrıca yeni daha büyük bir ekstra maliyet tavan esinlenerek daha büyük fren ve tekerlekler, sürükleyerek kesim ön tekerlek hava perdeleri ve alımı olan yenidoğan X4 ile birleştirilecektir . Avrupalılar, bu yeni SUV türevlerinin yaratılmasının ardındaki sürücüyü açıklayan geçitleri yeterince alamıyorlar. Almanya’da, örneğin, yüksek tavanlı 4×4’ler artık pazarın beşte birinden fazlasını oluşturuyor.


Category: BMW Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir