Bir posher pick-up: Mercedes X sınıfı V6 gücü kazanır

By | Ekim 30, 2018

X sınıfı için yeni V6 gücü geldi
Saf, Progressive ve Güç kaplama seviyeleri
254hp V6, araba benzeri bir sürüş vaat ediyor

Yeni Cenevre Otomobil Fuarı 2018’de yeni X’i göreceğiz.

Dünya prömiyeri, Daimler yedi vitesli otomatik şanzımanla birlikte alışılmış Merc ailesi 3.0-litre V6 turbo dizelini kullanan yeni X350d 4Matic’te kullanılacaktır. Anahtar rakamlar şunlardır:

  • Güç 255bhp
  • Tork 406lb ft
  • 0-62mph 7.9sec
  • Ekonomi 31.3mpg
  • CO2 emisyonları 237 g / km

Yeni Mercedes-Benz X sınıfı pick-up artık X350d 4Matic olarak mevcut

Yeni altı silindirli X sınıfı, 2018 yazında bayilerle buluşuyor. Mercedes, 1997’de orijinal M-sınıfı ile SUV için yaptığımız çoğu şeyi unuttuğumuz pick-up için yapılan planın bir parçası. .

Bir çiftlik ekipman parçasını modaya uygun bir aile aracına dönüştürmek. Ute bakkie buna inanıyor , vb. (Afedersiniz.)

X-Class = Mercedes-Benz ilk alma *

Şimdi, bazılarınız Şimdi X-sınıfını yönlendirdik: tam incelememizi buradan okuyun

Mercedes X sınıfı kamyonet

Mercedes gerçekten sıfırdan bir pick-up yaptı mı?

Her gün yeni bir marka Merc almak değil, değil mi? Özellikle marka için yepyeni bir pazarda. Yani muhtemelen Mercedes’in aldatıldığını öğrenmek için şaşıracaksınız.

X sınıfı sadece 2016 yılında piyasaya kalmay%C4%B1p” navara fabrikas mercedes i nissan taraf>

Yüksek ata binmeye başlamadan önce, bu bir işe yarar.) Nissan’ın bu tür makinelerle onlarca yıllık deneyime sahip olduğunu hatırlamak (

Ayrıca, araba benzeri sürüş özelliklerine sahip bir pick-up inşa edecekseniz, Navara, her şeyi alan ‘one-tonne’ segmentinde sadece iki rakipten biri olduğu için başlamak için iyi bir yerdir. Çevresel bobin yaylı süspansiyon.

Diğerleri – Ford” ranger dahil> – arkada yaprak yaylar özelliği.

Navara’ya X sınıfı gerçekten ne kadar benziyor?

X sınıfı, ilk bakışta dışarıdan çarpıcı bir şekilde farklı olsa da – orijinal kavramlara kıyasla biraz daha sıska ve anemik görünümlü – biraz daha yakından baktığınızda, pencereler gibi oranların ve şeylerin büyük ölçüde aynı olduğunu göreceksiniz.

Buna göre, Mercedes’in yük alanı biraz daha uzundur ve hem karoser hem de tekerlek izi Nissan’a göre daha geniş (62 mm’ye kadar), geliştirilmiş yol davranışlarına katkıda bulunacağı söylenen bir şeydir. işlenmiş süspansiyon ayarlarının yanında.

Ancak lansmanda, X sınıfı bir çift 2.3 litrelik dört silindirli dizel motorla çalıştırılacak ve bunların ikisi de Nissan üniteleridir. X220d, 161bhp ile bir tek turbo versiyonu iken X250d, 187bhp ile bir sıralı ikiz turbo; Her ikisi de seçilebilir dört tekerlekten çekiş ve standart altı vitesli şanzıman değiştirmek için yedi vitesli otomatik seçeneği olsun.

Mercedes X sınıfı kamyonet

X sınıfı V6, 2018 ortalarında, X350d köprüsüne ulaşacak ve 406lb ft’nin yanı sıra 254bhp manşetine de ses çıkaracak – yani güç için en iyi 221bhp Amarok V6’yı değil, sadece kas için eşleştiriyor.

V6, değişken merkez diferansiyeli ve standart olarak yedi vitesli otomatik komple dört tekerlekten çekiş alır. Bu, 2018 Cenevre gösterisinde başlatılan araba.

X sınıfı iç mekan hangisi?

Mercedes’in şasiyi geri almak için ne kadar çaba harcadığını öğrenene kadar, kabin X sınıfı ve rakip pick-up’lar arasındaki en büyük farkın olduğu yerdir.

Enrok Amarok, dev bir Golf türünde iyidir, ama X sınıfını uygun bir premium gemi gibi gösterebilirsiniz.

Mercedes parça kutusu yardımcı olur – kadranlar V” s gelir> ; Opsiyonel COMAND Online bilgi-eğlence sistemi ile 8.4 inç ebatlarında bu orta büyüklükteki pikap sektöründeki en büyük ekrandır (standart olarak 7,0 inçlik bir ünite elde edersiniz).

Mercedes X sınıfı kamyonet

Mercedes de kişiselleştirme ile bunun için gitti. Altı koltuk kumaşı (kontrast dikişli iki isteğe bağlı deri dahil), üç iç kaplama seçeneği ve iki renk başlığı vardır. Kahverengi yüzeylerin kombinasyonu özellikle şıktır ve orijinal kavramlardan birine oldukça benzer.

V6, Comfort, Eco, Sport, Manual ve Off-road sürüş modları için Dinamik Seçim yapar.

Standart ekipman için X sınıfı nasıl?

Üç trim seviyesi vardır: Pure, Progressive and Power.

Saf, X-sınıfının boyasız bir ön tampon ve çelik jantla çalışan bir alıcıya en yakın olanıdır – İngiltere’de bunu neredeyse hiç kimse satın almaz. Havalandırma, yedi hava yastığı ve yük alanı için LED aydınlatma gibi lüksler elde edersiniz, ancak bunlar kolay temiz bir plastik iç zeminle birleştirilir.

Progressive boyalı tamponlar, 17 inçlik alaşımlar, sekiz hoparlörlü, alüminyum kapı eşik kaplamaları, vb. Gibi şeyleri alır ve evinizin dışına park edebileceğiniz bir Mercedes gibi görünmeye başlar. Pek çok alıcı muhtemelen Power’ı tercih edecek, ancak bir Mercedes’e benzeyen ofisin dışına park edebilirsiniz.

Mercedes X sınıfı kamyonet

X-sınıflı Güç standart olarak 18s, ön cephede krom kaplaması, arkada bir krom tampon ve içeride Artico suni deri elde ediyor. Daha güçlü bir bilgi-eğlence sistemi, klima kontrolü, anahtarsız ve elektrikli ayarlanabilir koltuklar var. Ayrıca tam LED farlar. Pratik olarak uygar.

Sadece direksiyon simidi için erişim ayarlaması beklemeyin. Bu, Navara şasi Mercedes’in üstesinden gelemediği bir sınırlamadır; tekerlek sadece yüksekliği ayarlanabilir.

Açıkçası Mercedes size seçenekler satmaya heveslidir ve bunlar, sözde haddeleme çubukları (Style and Sport etiketli iki versiyon), tonneau kapağının üç seçkisi, boya koruyucu yatak döşemesi ve 19 inçlik alaşımlara sahip su geçirmez bir saklama kutusu, kabinin arkasındaki elektrikle çalışan bir arka cam ve 360 ​​derece park kamerası.

Yük yatağı için tasarlanan bir Mercedes tasarımlı hardtop kanopi, X-sınıfının da bir SUV için en iyi izlenimine yardımcı olur.

Off-road olacak mı?

Daha sağlam tipler, arka tamponu silebildiğinizden (kalkış açısını iyileştirirken bagaj kapısının 180 derece açılmasına izin verir) ve X-sınıfını daha zorlu çalışma için uyarladığınızı belirtmekten memnuniyet duyacaktır.

2 mm çapında paslanmaz çelikten imal edilmiş, 20mm daha yüksek bir off-road süspansiyonu ve uygun alt gövde kaplaması, arkadan diferansiyellenebilir. Avrupa’da satılan her X sınıfı, standart olarak daha düşük Konfor süspansiyonuna sahip olacaktır.

Her iki şekilde de 600mm derinliklerde kalacak. Maksimum yük kapasitesi 1042kg olarak değerlendirildi ve sınıfının en iyisi olan 3,5 tona kadar çekecek.

Mercedes X sınıfı kamyonet

Mercedes X sınıfı maliyet ne kadar ve ne zaman satışa çıkıyor?

X sınıfı 2017’nin sonlarında İngiltere’ye satışa çıktı – 600’den fazla müşteri, özellikle de özellikle müşterilerin yılın başında rezervasyon yapmaya başladıkları ve yalnızca söz konusu uzman tabanlarının Noel’den önce almalarını beklemeleri muhtemel. Genel satıcı temini 2018 yılına kadar başlamaz.

İngiltere’de, Mercedes X sınıfı 34,147 £ ‘dur.

Yani whaddaya hesabı? Bir X Sınıfı için karde%C5%9Flerimiz” parkers u>

Mercedes X sınıfı kamyonet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir