Bentley Bentayga V8 Detaylı İnceleme

By | Nisan 19, 2018

Bentley Bentayga hakkında daha fazla bilgi

► Bentley Bentayga V8
► Cayenne Turbo’dan Motor
► Artı yeni özelleştirme seçenekleri

Bentley , Bentayga ürün serisini yeni bir benzinli V8 opsiyonu içerecek şekilde genişletti. Benzinle çalışan yeni V8 opsiyonu Bentayga’nın “bugüne kadarki en sportif kılıcı”. Yeni benzinli V8 otomobil dizel V8 ve tam yağlı W12 benzininin yanında oturuyor.

Bentayga’nın yeni V8 türevi 4.0 litrelik ikiz turbo üreten 542bhp ve 569lb ft tork, 4.5sec 0-62mph zaman ve 180mph hıza sahip.

Bu istatistikler, Bentayga V8’de kullanılan motorun aynı kapasiteye sahip olması ve Porsche Cayenne Turbo’nunkiyle aynı güç ve torku üretmesi nedeniyle Porsche hayranlarına aşina gelebilir – Bentayga ile aynı temelleri kullanan başka bir VW Group SUV . Cayenne 62mph’ye göre daha hızlıdır (Bentley’den 200 kg daha hafif olması sayesinde) ancak Bentayga’nın en yüksek hızı Porsche’den 2mph daha yüksektir.

Bentley Bentayga vs Range Rover SVAutobiography Dinamik ikiz test review

Ancak, Cayenne’den farklı olarak, Bentley’nin V8 modeli daha iyi verim için silindir devre dışı bırakma tekniğine sahiptir, öyle ki büyük SUV Bu makale arabageek.com ‘a aittir. yakıt ekonomisi ve emisyonları daha hafif Porsche’den daha iyi bir şekilde değerlendirilmiştir – 24,8mpg kombine ve 260g / km.

Başka yeni ne var? Aslında pek bir şey değil. Karbon seramik frenler artık bir seçenek ve Bentley ön disklerin 440mm çapında bir üretim arabasına sürülen en büyük disk olduğunu iddia ediyor.

Bentley ayrıca, yüksek parlaklıktaki karbon elyaflı fasya kırpıntıları, ‘kriket topu’ deri döşeme ve yeni deri ve ahşapla kesilmiş direksiyon simidi, sonsuz seçenek listenizde yer alan yeni detaylar da belirtebileceğinizi söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir