Audi A4 (2015): Audi’nin yeni kompakt exec salonunun casus fotoğrafları

By | Eylül 5, 2018

Audi, bir sonraki gen A4’ü piyasaya sürmeye yaklaştıkça, arazideki ofislerdeki vızıltıları neredeyse hissedebiliyorsunuz.

Codenamed B9 ve Audi’nin MLB ‘Evo’ mimarisine dayanan yeni 2015 Audi A4, daha iyi bir bileşen paketlemesine sahip daha hafif ve daha serttir – daha iyi bir verime doğru devam eden yürüyüş için gereklidir.

Audi A4 incelemesi okumak için buraya tıklayın .

Audi A4: yeni e-quattro tanıtımı

Volkswagen grubu için büyük bir lansman olarak, yeni 2015 A4 doğal olarak bol miktarda yeni teknoloji kullanıyor. Ve yeni A4 e-quattro eklenti hibrit en ilgi çekici model.

Bu, ön tekerlekleri kullanan bir 245bhp 2.0 litrelik TFSI turbo benzini bir araya getiriyor ve bu da dört tekerlekten çekiş, büyük akülü elektrikli araç yelpazesi ve yüksek performans sunarak, sürtünmeyi kullanan 121 beygirlik bir elektrik motoruyla.

Evet, Quattro elektriğe gitmek üzeredir.

2015 Audi A4 için planlanan diğer motorlar

Gelecek yılki yeni A4’te beklenen temel motorlar 190bhp 2.0 litrelik benzin ve 180bhp 2.0 litrelik TDI, sıcak S4 ise 340 beygir gücü, çok sıcak RS4 450bhp.

Görsel değişimler birkaç sürpriz getiriyor, LED ve Matrix lazer teknolojisinin mümkün olduğu slinkier ışıklarını koruyor. Bu sıradan bir Audi sedan olacak, tahmin ediyoruz.

Premium üreticiler, büyük satışlı kompakt yazılımlarında çok fazla risk almazlar; 2015 Jaguar XE de güvenli bir şekilde oynarken, evrimsel 3 serisi ve C sınıfı rakiplerinden BMW ve Mercedes-Benz’e tanıklık ediyor.

Yeni Audi A4’ü ne zaman satın alabilirim?

Üretim, Mayıs 2015’te geç başlıyor. Bu nedenle, kısa bir süre sonra, 2015 kışında daha sonra izleyeceğiniz Avant arazisiyle, sürücünüze park edilmiş bir A4 salonunuz olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir