Aston Martin Lagonda: 2014 dönüşü açıklandı

By | Ağustos 19, 2018

Aston Martin Lagonda 2014’te yeniden piyasaya sürülecek – ve bu da yeni Lagonda süper salonunun ilk bakışımız.

Bugün CAR dergisinin yeni Temmuz 2014 sayısında, Lagonda’nın yeniden başlatılmasıyla ilgili detaylar dökülüyor. En yeni baskının ücretsiz bir dijital önizlemesi için burayı tıklayın .

Bu sanatçının izlenimi Mayıs 2014’te CAR tarafından yayınlanan casus fotoğraflarına dayanarak Lagonda limuzinin beklenen yönünü gösteriyor.

Fotoğraflarımız, İngiltere’de Warwickshire’daki Aston Martin’in Gaydon HQ’su yollarında yapılan dört kapılı bir salon testini ele geçirdi. Prototipin, Rapide limuzosunun çalışan dişlisini kullanması, ancak kompozit gövde panellerine giydirildiğine inanıldı.

Aston Martin Lagonda: Q tarafından özel

Aston Martin, Lagonda’nın tartışmalı Lagonda SUV konseptini gösterdiğinde, 2009 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tekrar lansmanı yaptı.

CAR beş yıl sonra Aston’un bu yaz resmi bir lansman yapmaya hazır olduğunu anladı.

Ve bir kereste 4 x 4 yerine, Aston Q şube, şirketin kişiselleştirme departmanı tarafından inşa edilecek olan bu gizli spor salonunu hazırlıyor.

Lagonda süper salonu: ne biliyoruz

CAR dergisinin yeni Temmuz 2014 sayısında yeni Lagonda hakkında bildiklerimizdeki düşüş belirlendi.

Yükseltilmiş bir sekiz ileri otomatik şanzıman ile çiftleştirilen Aston semalarında başka yerlerde görülen 600bhp 5.9 litrelik V12’yi kullanmak zorundadır.

Yeni Lagonda sedan Q departmanı sorumluysa, yalnızca daha düşük hacimli üretimin olası olduğu kesin gözüküyor. 100 üniteden daha azı tartışılıyor.

Aston Martin neden Lagonda’yı yeniden canlandırıyor?

Aston Martin, Daimler ile gelecekteki projeler üzerinde işbirliği yapmaktan bahsediyor. Özel baskılar ve sıkma modelleri ile mümkün olan her boşluğu doldurmaya çalışmakla meşguldü ve Lagonda yeni müşterilere ve yeni bölgelere hitap etmesini sağlayan yeni bir marka uzantısı. Limuzinler ve SUV’ler bir anda yeni nesil Aston Martins’in mühendisliği için daha fazla soluma alanı oluşturmak için ekstra satış ve gelir elde etmek için oldukça ulaşılabilir hale geliyor.

CAR dergisinin Temmuz sayısında Lagonda hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir