0

Amorti nedir? Amorti sayıları (rakamları) kaç? 2021 Milli Piyango amorti sonuçları

Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekilişi sonuçlarında da diğer çekilişlerde olduğu gibi adet olarak en fazla ikramiye amortiler oldu. Seri biletlerde 2 adet amorti garanti numaraya sahip olan kişiler yılbaşı çekilişinde tespit edilen rakamları araştırmayı sürdürüyor. İşte amorti ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar…

AMORTİ NEDİR?

Amorti sayılar her Milli Piyango çekilişinde belirlenen 2 adet numara oluyor. Bu sayılar biletin son hanesine isabet ettiği takdirde kişiler en kötü ihtimalle amorti ikramiyesi almaya hak kazanıyorlar. Amorti numaraları 0 ile 4 arasından bir rakam ve 5 ile 9 arasından bir rakam olmak üzere her çekilişte 2 tane belirleniyor.

2021 MİLLİ PİYANGO AMORTİ SONUÇLARI

Amorti numaraları saat 23:00’te başlayacak olan çekilişte belirlenecek. Bu çekiliş Kanal D ekranlarından Teve2 ekranlarından ve Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek. Sayılar belli olduğu anda içeriğimizde de yerini alacak.

SIRALI TAM LİSTE VE BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

AMORTİ SAYILARI (RAKAMLARI) NE KADAR İKRAMİYE VERİR?

Amorti numaraları kısaca bilete ödenen ücretin geri alınması olarak adlandırılabilir. Örnek olarak tam bilet alan kişiye 100 TL, yarım bilet alan kişiye 50 TL ve çeyrek bilet alan kişiye 25 TL ödeme yapılır. Ancak bilete hem amorti hem de daha yüksek bir ikramiye isabet ederse o zaman daha yüksek olan ikramiyenin ödemesi yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir