Altı kap 718 mi? Yeni Porsche Cayman GT4 benekli

By | Aralık 7, 2018

En son Cayman GT4 benekli
718 numaralı “Ring” de düz
► 4,0 litrelik düz altı motorlu

Yeni bir Cayman GT4 geliyor. Porsche’nin 718 kupası, Nurburgring’de tekrar test edildi.

Porsche’nin , altı potluk motorlu motorlardan dördüncü çeyrek daireye geçtiğimiz Porsche’nin genç spor otomobil serisinde, 7 silindirde altı silindirli gücün keyfini çıkaracak yeni bir yol sağlamaya hazırlanıyor.

2015’te son Porsche Cayman GT4’ü ​​kullanıyoruz

Yeni Porsche 718 Cayman GT4

Giden Cayman GT4 385bhp övünen, bu yeni bir tane daha fazla değilse, muhtemelen 400bhp teslim edecek önerir.

Kaslı motor ve aktarma organları implantları ateş gücü ile ilgilenecek, ancak şasi ve üstyapı da önemli bir şekilde değiştirilecek; Hafifliğin ve egzotik malzemelerin, coupe’nin her zamankinden daha iyi performans göstermesi, kolu, köşesi ve freni daha iyi hale getirmesini bekliyoruz.

Ne beklemesi gerektiğine dair bir fikir vermek için bir Cayman GT4 Clubsport yarışçısı sürdük. Bizim gözden geçirme burada .

Yeni 718 Cayman GT4’ü ​​ne zaman satın alabilirim?

Porsche, hafifçe yaşlandıkça, model aralığına ilgi duymanın geçmiş ustasıdır. Zaten 718’lerin test turlarını yapıyorken, yeni GT4’ün 2019 model yılı için bir giriş olacağını düşünüyoruz. Bu araca üretimin yakınına bakmasına rağmen, 2018’de gösterilmeyecek.

Giden GT4 sınırlı bir seri üretim aracı değildi ve satış rakamları, son jenerasyon Cayman’da 2.7’yi sattığını gösteriyor. Olağanüstü ve yüreklendirici bir gerçek. İngiltere’de 500’den fazla kayıtlı.

Almanya'dan casus fotoğraflar: 2018 Porsche 718 Cayman GT4

Bu son prototipte oldukça ciddi bir aero var: Yeni casus fotoğraflarımızda (yukarıda) tam genişlikli arka kanat ve difüzörü kontrol edin. İkiz exhuasts bakışını tamamlar.

Bunun bir GT serisi Porsche olduğunu söyleyen diğer anlatımlar, meyan kökü ince, parça odaklı lastiklere, daha düşük sürüş yüksekliğine ve Porsche’nin kompozit fren disklerine bağlanan hafif alaşım jantlardır.

Bu arabada yüklü bir rollcage var, ancak biz yolcuları Nurburgring pistinde test ederken korumak için bekliyoruz. Ayrıca, GT2 RS tarzı ön ayırıcıyı, bir erkeğin deforme olmadan üzerinde durabileceği kadar güçlü olacak şekilde tasarlandığını unutmayın. Yüksek hızlarda bile sabit bir downforce tutmak için her şey daha iyidir.

Evet, Porsche’nin elinde başka bir ağız sulandıran şoförünün arabası varmış gibi görünüyor.

CAR magazine tarafından Porsche değerlendirmeleri okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir