Alfa Romeo Stelvio ve Giulia sürümlerine Nurburgring Edition eklendi

By | Nisan 17, 2018

Alfa Romeo, 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’ndaki standında rekor kıran Giulia ve Stelvio Quadrifoglio’yu bir çift yeni özel baskıyla onurlandırıyor. Alfa Romeo Stelvio ve Giulia sürümlerine Nurburgring Edition eklendi.

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio NRING edisyonları, Nürburgring çevresinde rekor tur sürelerini kutluyor. Giulia, Green Hell’i 7dk 32sec’de vuruyor, Stelvio ise en hızlı üretim SUV rekorunu 7dk.

Peki ne aldın? Her iki modelde standart olarak karbon seramik frenler, Sparco spor koltukları, uyarlanabilir seyir ve Harman Kardon ses sistemi bulunmaktadır. Bu makale arabageek.com ‘a aittir. Carbonfibre uçları gibi bir seçim detayları, bir Alcantara direksiyon simidi de standart ücrettir. Her Stelvio ve Giulia’nın sadece 108’i inşa edilecek.

Frenler dışında, performans aynı kalır, bu yüzden her iki araba da 2.9 litre V6 503bhp üretir. Stelvio, dört tekerlekten çekiş sistemi sayesinde 3,8 saniyede 62mph’e çıkıyor ve Giulia ile ikinci bir daha yavaş.

Alfa ayrıca Cenevre’deki diğer sınırlı modellerin bir kısmını gösteriyor. Giulia Veloce Ti uzun bir kit listesi ile 276bhp 2.0 litre turbo kullanır. Alfa, daha lüks modelleri için Ti’yi veya ‘Turismo internatzionale’ rozeti çıkardı.

Quadrifoglio modelinden bazı görsel araçlar, siyah çatılar, iç kısımlarında atılan bazı deri ve Alcantara bulunuyor.

Karbon tüplü 4C artık ‘Competizione’ coupe veya ‘Italia’ spyder versiyonunda da bulunabilir. Yeni coupe modeli, çizgili spoyder metalik mavi iken, çizgili gri renkte mat gri boyaya sahiptir. Her ikisinin de sınırlı sayıda 108 modeli, Akrapovic egzozu ve 18 inç ön / 19 inç arka alaşımlarını gösteren plakları var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir