ABD pazarı için VW araziler yeni model blitz (2015) ARABA Kepçe

By | Ağustos 11, 2018

VW, 2015’te başlayarak, yeni modellerden oluşan yeni bir ürün yelpazesi ile, son zamanlarda ABD’nin satışlarını zorlaştırmayı hedefliyor. Yeni VW’ler arasında yedi koltuklu büyük bir SUV, gergin Tiguan 4×4, Çin için de yeni bir Passat coupe ailesi.

VW’nin ABD’ye bağlı yeni SUV’leri

Amerika’nın büyük SUV’lar için acımasız iştahı, Çin ve Rusya’dan gelen talep ile destekleniyor, dolayısıyla VW, insanlara tam olarak istedikleri şeyi vermeye hazırlanıyor. CrossBlue konsept 4×4’ün bir üretim versiyonu 2016 yılında beş veya yedi kişilik konfigürasyonlarda sunulacak. VW’nin nihai SUV’sinden daha büyük olmasına rağmen, Touareg, showroom-spec CrossBlue’nun bir sonraki Touareg’den daha ucuz olması bekleniyor.

Ve bir sonraki Touareg, Porsche Cayenne ile platform paylaşımına devam ederken, yeni SUV, 2015 yılında yeni Passat’ı destekleyecek olan MQB-B platformunu temel alacak. Gerilmiş MQB platformu, altı silindirli motorlara sığamaz. motor bölmesi, bu nedenle VW’nin büyük SUV’u, belki de yeni Golf GTE hibrit sıcak kapağına göre tak-çıkar pil gücüyle desteklenen turboşarjlı dört potlu benzin ve dizel motorlara bağlı olacaktır .

Ancak, beklendiği gibi 230bhp ile 300bhp arasında bir artışa rağmen, yeni SUV, ABD ve Japon otomobil üreticilerinin V6 güdümlü rekabeti ile kendini bulabildi.

Başka?

VW, 2015 yılında Mk2 Tiguan’ın uzun dingil mesafesi versiyonunu döndürmek üzere ayarlanmıştır. Ayrıca, tüm MQB platformuna dayanarak, VW, ABD merkezli araba tesislerine büyük yatırım yapacak ve MQB takımının akışa geçmesini sağlayacaktır. orta boy model üretim kapasitesini arttırmak. Alternatif olarak, VW genişletilmiş çabaları için bir üs olarak bir Meksika tesisi seçebilir.

4×4 olmayan VW’lere ne dersiniz?

Yeni bir Jetta Estate’in boru hattında olduğu düşünüldü ve VW portföyündeki Golf Sitesinin altında bir basamak oturuyordu. Daha uzun, plastik kaplı Jetta Estate Alltrack 4×4 (Audi A4 Allroad’u düşünün, fakat daha ucuz), alıcıları ana akım geçitlerden ve Volkswagen’in debriyajlarından uzak tutmayı hedefliyor.

Tüm sesler biraz, iyi, pratik…

Sonra parmaklarınızın üzerinden geçtiğini vurgulayın, Passat ‘coupe’ projesinin yeşil ışığı yakalıyor. Avrupa’da elde ettiğimiz CC coupe’den daha küçük olan, dört kapılı, yeni stil, restyled bir cam ev, ve herkesin Alltrack döşeme içinde sunulabilir.

VW ABD pazarında neden yükseliş gösteriyor?

Çünkü VW Group, Avrupa’da güçlülükten geçerken ABD operasyonları, bir pazarın altın madeni olması gereken bir şekilde geride kalıyor.

ABD’li alıcılar yıllık güncellemeleri arabalara tercih ettikleri halde (Amerikan ‘model-yıl’ sistemi), VW inatla bir facelift ile Avrupa tarzı altı yıllık bir model döngüsüne inatla sıkıştı. VW Avrupa’nın başarısını The Pond’da çoğaltmak istiyorsa, daha düzenli olarak güncellenen bir aralıktır.

>> VW ABD merkezli modellerini Avrupa pazarına getirmeyi düşünüyor mu? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir